Rodinky

22. prosince 2011 v 13:15 | Mardža |  Přípravy na odlet
Dneska už se jsem se konečně dobrala trochu k té Americe.. To, že bych ráda do státu, kde je teploučko a svůj rok zde si užiju vyhříváním kostiček, už jsem zmínila.. Californie (ideálně oblast kolem San Diega), Florida (Miami - abych potkala Dextera!) - co bych za to dala! Pokud by tedy nevyšlo tohle, spokojila bych se i s New Yorkem.. pokud by byla normální rodina z jakéhokoliv jiného většího města, stačilo by mi to.. v podstatě jen nechci skončit někde na konci světa, kde by jediná možnost trávit svůj volný čas bylo sezení mezi kukuřičnými poli nebo povídáním s veverkami :)

Vybírání rodinky do UK vypadalo přibližně takhle: z agentury mi přišel mail, že mi zavolá rodina a základní informace o nich. Volaly mi dvě rodiny během pár dní - 1.rodinka byli farmáři někde ze středu Anglie, děcka myslím dvě a 2. byl singl táta jen s jednou destiletou dcerkou. Než jsem se během dvou dní rozmyslela jestli jít přehazovat hnůj na konec světa nebo risknout oplzlosti od rozvedeného tatíka, byly obě rodiny zadané a já utřela nos! Tak mě to mrzelo a hned co mi volala další rodina, chňapla jsem po ní a byla jsem ráda, že jsem nakonec žila u nich.
Maminka Nicola v domácnosti (ano, takové ženy potřebují au pair), tatínek Brandon prodávající reality, Jacob 7 let a Cydney 4 roky, žijící na severu Londýna v židovské čtvrti Golders Green. V podstatě moje práce byla z jedné poloviny pomoc s dětmi a z druhé uklízení domu. Ráno jsem na 7h vzbudila děti - respektive Jacob už natěšeně čekal a Cydney jsem budit nesměla, protože pak byla nepříjemná :D Synáčkovi jsem dělala ke snídani toast s cheddarem - každý den měl nárok pouze na jeden plátek ke snídani a ačkoliv mi to trhalo srdce, musela jsem jeho žádost o přidání odmítnout (zákaz od maminky, aby nám neztloustnul), "malá svině" si nadiktovala 4 druhy cereálií - neskutečný co všechno tam vyrábí! A každý druh si nutila mít v jiné mističce a jíst čistou lžičkou!!! No, ale jinak byli fajn :-)

Teď už k USA konečně!

Eden
4
Seattle, Washington
02.09.2011 07:23
4 děti, deštivý Seattle, takže jsem pouze odpověděla na maila, že si s nimi zavolat chci, ale nikdy na hovor nedošlo..

Laurie
2
Boca Raton, Florida
04.09.2011 20:58
dva kluci 8 a 10 let, ideální, FLORIDA!!! hodinka cesty do Miami, pán veterinář a paní závodní jezdkyně na koních.. strašně fajn, chtěla jsem k nim.. vyměnili jsme si několik mailů, ale po zjištění, že bych byla jejich první au pair, vyžadovali práci od rána do večera a téměř každý víkend - tudíž žádná možnost studia a volný čas ráno :(

Nicole
2
Oakland, California
06.09.2011 22:00
paní bývala au pairka, takže sama dobře věděla jaké to je, to bylo velké plus, oblast blízko San Franciska, ale bohužel 2 malé děti 2 a 3 roky - vysloveně jsem do žádosti psala, že nemám zkušenost s maličkými dětmi, že bych chtěla děti od 3 let výš! Jak bych chodila do školy, brala bych si toho malého cvrčka do fusaku s sebou???

Madhavi
2
Mountain View, California
09.09.2011 06:48
Indové... co dodat, dítě dvouleté, paní v pestrobarevném sárí, ani se mnou netelefonovala, pouze od p.Dhranipal, asi měla zákaz.. každopádně jsou to Indové a já nechci žít u někoho, kdo hodí do řeky mrtvolu a o 2m dál si čistí zuby!!! Možná předsudky, ale já s nima rok tedy rozhodně bydlet nebudu!

Julie

2
South Orange, New Jersey
14.09.2011 14:27
tahle rodinka mě naprosto nadchla, dvě holčičky 6 a 8 let, rodiče úžasní, vážně neskutečně milí a bylo na nich vidět jak moc se na mě těší, mluvili se mnou stylem - až tady budeš, tak ve tvém pokoji... vyměnili jsme si nespočet mailů a plánovali jak budu dělat v NJ autoškolu. Po druhém telefonátu mi napsali, že do dvou dnů mi dají vědět konečné rozhodnutí, po faktu, že si mě paní přidala na FB (samozřejmě jsem před ní skryla všechny polonahé i opilecké fotky) jsem si byla jistá, že jedu do NJ.. o to větší šok mě čekal ráno, když jsem objevila mail se zprávou


We greatly appreciate all of your time and interest in interviewing for our Au Pair position.
While it was a very hard decision, we have selected another AuPair and she has accepted our match. We wish you good luck in finding your host family.

Takže poděl a dost jsem to rozdýchavala :(

Dalších 5 rodinek vám představím následně, musím to dávkovat ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama