2.den

14. ledna 2012 v 5:30 | Mardža
Asi teď budu pár dní psát na přeskáčku, ale zde je můj druhý (první celý) den u rodinky, včetně fotek pokoje a přivítání...
Včera si mě agent vyzvedl, celej zarostlej, i s dětma.. Matt mi hned podal ruku, představil se, Amanda taky a dokonce mě i objala.. Tak jsme jeli domů, asi 45min a oni pořád mluvili, ale vůbec, fakt skoro vůbec jsem jim nerozuměla. Doma byly prarodiče, těm kupodivu celkem rozumím a hned jsem si oblíbila babičku, učí angličtinu, je hrozně milá a hned mi říkala, že zná Češku a dá jí na mě kontakt.. Škoda, že bydlí tak daleko. Šli jsme na večeři, protože Mike (táta) jakoby slavil narozeniny, tak jsem měla panenku a nějaké rizoto, ale bylo strašně sladké, byly v něm broskve nebo tak něco...

Ráno mi Betty (máma) ukázala jak se dělají obědy, svačinky a snídaně a jak to ráno chodí a odvezli jsme s prarodiči Amandu do školy, Matt je šikovnej, všechno zvládá sám, jezdí busem. Hlavně je neuvěřitelně sladkej, bude mu v dubnu 11 a je moc hodný, gentleman, nechává mě chodit první do dveří, když jsem mu dala dárky, přišel mi poděkovat, že to jsem nemusela, že moc děkuje, že je toho moc.. Vážně je neuvěřitelnej! Amanda asi bude horší, prý občas přehání, hraje divadlo a tak, mám ji v tu chvíli ignorovat, tak uvidíme :-)
Sami si vybírají co budou nosit a Amanda třeba dneska měla tříčtvrťáky!!! a sněhule, dopoledne padal sníh... Pak jsme jeli s babičkou a dědou odvézt do jiného města (asi 40min) psa, aby ho dnes celý den hlídali, protože mamina pracuje z domova a musí mít klid, ani mluvit se nesmí.. Díky bohu, že to má jen v pátek!!!
Cestou zpět mě vzali do drogérky, ukázali poštu a vzali mě na kafe do Starbucksu... vážně úžasní, povídali jsme si určitě hodinu, o všem, o Americe, o školení, o rodině, o ČR... pak jsme jeli domů a Betty na nás hned vyštěkla, že máme být ticho, že má důležitý hovor.. No super no, fakt jsem se necítila dobře. Pak se babička přišla rozloučit, že už jedou domů.. a na mě to nějak přišlo, najednou tu budu sama s rodinou, které nerozumím, jediní, kterým jsem rozuměla a hned si je oblíbila, tak odjeli.. najednou mi vyhrkly slzy do očí a nedalo se to zastavit, asi se vše nastřádalo a přišlo to na mě. Babička mě utěšovala, dala mi na sebe email, tel. číslo a kdyby cokoliv, mám volat ve dne v noci a nemám si nic dělat z Betty, že prý pes, který štěká, tak nekouše..
No dobrý, tak jsem to rozdýchávala a po nějaké době mě Betty zavolala dolů, že mi ukáže jak prát a sušit prádlo a hned potom jsme jely projet cestu k Amandě do školy, k její nejlepší kamarádce a na Mattovu hodinu taekwonda.. Městečko je sice malé, ale nevím no, budu muset trénovat! Zítra budu poprvé řídit s Mikem, tak snad je jako agent dostatečně trpělivý :-D
Potom jsme jen vyzvedli Amandu, počkali na Matta doma a jeli vyzvednout psa - nejhnusnější pes světa to je!!! Shitzu, zuby má ven, štěká jak dement, no děs! A pak Betty upekla kuře v jakési omáčce s petrželí a k tomu zelené fazolky, myslím, že když budu jíst pořád takhle, tak přijedu šlank! Jako dezert čokoládový dort od mojí náhradní babičky :-)
Pak jsem se šla převléknout a hurá na osmou hodinu na návštěvu k sousedce v ulici, au pair Becky z Německa. Skvělá holka, přesně věděla jak se cítím (mimochodem, už jsem dávno zase ok!), povídali jsme si asi hodinku, má i moc milé host rodiče, kteří byly v Praze a v neděli s ní a jejíma kamarádkama jedu do New Yorku!!! Juchůůů, alespoň se mám na co těšit, konečně uvidím Manhattan

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdenča Zdenča | 14. ledna 2012 v 9:29 | Reagovat

Tak rodinku jsi nakonec vybrala suprovou, zdá se..(z maminy si nic nedělej!).. Ten uvítací papír od Amandy je strašně milej - tak snad Amanda bude hodnější než v UK ta "malá svině" :-D.. A neboj, ten rok tak rychle uteče, že se ti ani nebude chtít domu.. Tak držím pěstičky, ať vše probíhá v pohodě!!! Paa :-)

2 Sektor Sektor | 14. ledna 2012 v 10:55 | Reagovat

Fuj, já mám normálně nervy s tebou :-)

3 Jitka Krouská Jitka Krouská | 14. ledna 2012 v 14:25 | Reagovat

Markétko, ty mi dáváš, já tu tvojí Ameriku prožívám normálně s Tebou! Doufám, že brzy bude dobře. S tý mámy si nic nedělej, babička jistě věděla o čem mluví s tím čoklem:-):-) kterej štěká, že kouše a nebo nekouše? teď ňák nevim:-):-) Posíláme pozdravy z malé Paříže!!!!:-):-):-)papa a uživej si to! :-):-)PS: Učím Pupcu ríkat Mardža, ale vůbec mu to nejde ..jsi "damda".aloa!

4 Jitka Krouská Jitka Krouská | 14. ledna 2012 v 14:29 | Reagovat

*Z tý :-?

5 pesfilipes pesfilipes | 14. ledna 2012 v 16:59 | Reagovat

Pěknej report z výjezdu, ti teda povim. Ale že to je kurňa napínavý. Lepčí jak seriál v bedně. A co víc, třista dílů eště před náma. To pak můžeš vydat knižně, něco jako taková malá nápověda pro cesty do neznáma... úplně to vidim, na předvánoční knižní trh se nám na pulty dostává prvotina od talentované písařky - Mardži.
Teď už de jen vo to, esli budeš přítomna na autogamiádě v neoluxoru na wenclu a nebo budeš tou dobou odkrajovat ze svých tří doživotních trestů v americké věznici za vraždu Betty... :-)

6 Mardža Mardža | 15. ledna 2012 v 3:27 | Reagovat

Musím se v duchu omluvit jak o nich mluvím, jsou úžasní, hodní, mají mě rádi.. prostě na mě jen dolehla depka a vše se nastřádalo do jednoho dne.. dnes už je lépe a zítra mě čeká NEW YORK CITY! ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama