Čtvrteční výměna názorů

10. února 2012 v 4:03
Se vám líbí nadpis co? Jste pro každou špatnost, co? Je mi to jasný! Smějící se
Dnešní den jsem začala jako vždy, v 6:50 jsem dorazila dolů, ačkoliv tedy nikdy nemám dobrý pocit když se mám s paní domácí setkat.. Jasně, na pozdrav žádná odpověď jako vždy, to už snad ani nečekám.. A pak, nekecám, jediné co mi řekla bylo: Dneska večer jdu jezdit, tak přijedu později. Tak já jedu... Voe!!! Kvůli tomuhle vstávám dřív, abych byla ujištěná, že si bude užívat volna a já budu zase dělat nejméně do osmi..
Tak jsem začala dělat dětské obědy a najednou se otočím a uprostřed kuchyně zase lejno!!! Smrad, že by jeden padl po ránu a to už do mě vjel vztek.. uklidila jsem to samozřejmě než haranti vstali a napsala jsem té paní dokonalé, jestli s tím čoklem jako byla venku, že se právě vysr... uprostřed kuchyně v sedm ráno.. Dvě hodiny žádná odpověď'!! No a načež mi doslova napsala: Ano byla jsem s ním venku, vydělal se, ale pak jsem mu dala odměnu, takže musel potřebovat znovu. Ráda bych ho nechávala jít ven každou půlhodinu dokud se nenaučí sr** venku.
Cože??? To už si ale dělá prdel ze mně, ne??? Já se oblíknu, půjdu s čoklem na min 5 min ven a za 25min znovu? Si asi nerozumíme milá zlatá, já tu nejsem na sbírání hoven!!!
Když už jsem to trošku rozdýchala, napsala jsem jí co nejslušněji: Dobrý nápad, ale já nebudu mít čas s ním chodit ven každou půlhodinu. Ráda bych si vyřídila školu, příští týden začala s posilkou a svůj volný čas trávila s přáteli. můžeš někde cestou domů koupit chleba a cereálie?
A hned začala útočit: Tohle je na krátkou dobu, než se naučí chodit ven. Nepracuješ tak moc hodin, takže si nemyslím, že je to tak moc, se tě zeptat jestli by jsi mu mohla otevřít dveře po následujících několik týdnů. Máš spoustu volného času a do posilovny můžeš chodit večer, až já přijdu z práce!
MAZEC NE???? TOHLE už přesahuje všechny meze! Nejen, že automaticky počítá, že budu dělat něco navíc.. ona se ještě nasere když se snažím jí alespoň ukázat, že to není můj job!
Už jsme neměla sílu se s tou pipinou dohadovat, tak jsem napsala jen, že jsem nikdy neřekla, že pracuju hodně, že ví, že se snažím jí pomoct jak jen to jde, ale hodiny na které chci chodit do posilky jsou mezi 9 a 13h. NIkdy jsem ti neřekla ne, když jsi něco potřebovala.. Na to už mi ta *** nic neodpověděla, tak jsem se jí znovu musela optat jestli se uráčí nám koupit jídlo, až si poveze prdel z jezdectví nebo jestli mám opět sáhnout do své peněženky a jet to koupit já. Tak mi stručně napsala jaké cereálie potřebujeme??
Samozřejmě jsem z toho neměla vůbec dobrý pocit a čekala jsem co bude až dorazí domů. Mezi tím mi volal Mike jak se jako mám, co je nového.. tak jsme měla pocit, že asi něco ví a ptá se jak na tom jsem, ale nechtěla jsem bonzovat jakou si vybral ženušku..
Večer hvězda přijela a místo pozdravu mi řekla: Víš co, to je jen na krátkou dobu, na několik dalších týdnů..musí se to naučit.. jasně no, tvl, já už mám kvůli jejich stěhování měsíc pobytu za sebou, skoro nikoho neznám, ale proč bych další třeba 2 měsíce nesbírala lejna... A nechodila cvičit večer až se uráčí dorazit.. samozřejmě ve dnech kdy večer nebudu mít školu.. TVL!
Až někdo budete potřebovat něco nepříjemného, tak stačí říct.. protože já jsem ten debil, kterej neumí nikdy říct ne! Asi začnu chodit na nějaké kurzy asertivity, aby toho už nikdo nezneužíval!
No a to bylo to, co mě zaměstnávalo celý den... když jsem s ní nesmskovala, tak jsem to měla pořád v hlavě.. Jinak jsem hodinku spala, byla s dětmi na tenise (poprvé ve správný den!), ohřála ty jejich dumplings, poklidila (btw - lejno dneska 3x!!!).. Skypovala domů a samozřejmě vysedávala na fb Smějící se Jo a taky když mě vytočila, tak jsem potřebovala něco na nervy a jelikož už po tom seřvání, že večeříme v úterý, mám snad i strach něco sníst.. tak jsem si jela koupit něco sladkého. To jsem dopadla tvl, budu utrácet za posilku a za sladkosti na nervy Smějící seSmějící seSmějící se Utáhla jsem 15 USD za Oreo sušenky, mega balení MM's a dvě koblihy! A Cosmopolitan! Samozřejmě jsem to nesnědla všechno, ale takhle se kvůli ní cpát sladkostma?? Se vrátím jako metráček!! Smějící se V sobotu zřejmě zase pojedu do městečka Manayunk s Rakušankou zavrtět zadkem a v neděli jdeme bruslit, olééé.. konečně se to naučím a nebudu se cítit tak trapně mezi tolika lidma, kteří to neumí Usmívající se Zítra večer nám konečně dorazí taťka!!!!!!!!!!!!!!! Normální dospělá osoba v této domácnosti Líbající
Jooo a tohle je ten náš nápadník z pátku minulý týden, ten jak jsem psala.. ale byla s ním fakt sranda! Mrkající
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 pesfilipes pesfilipes | 10. února 2012 v 9:05 | Reagovat

pes a jeho potřeby - vo tom něco trochu málo vim :-) jak je asi tak starej? s malejma je asi dobrý chodit tak každý 2h ven, řeklo by se i v noci, aby chytil ten reflex, že tam chodí kůli tomu všemu, co nemá dělat doma (já s našim byl o půlnoci a pak v pět - a vydržel to). todle trvalo tak tejden, dva. pak jsem začal ty pauzy prodlužovat... po těch dvou tejdnech už si dokonce i sám "řek" (třeba že si sedl ke dveřím, ap.), což je dobrý sledovat... aby se předešlo nějakejm "nehodám". viděl bych to asi následovně - ten pes tam s tebou bude nejspíš existovat celej rok. nabízí se závěr, že jak si ho vychováš, tak tam pak s nim budeš spoluexistovat. asi rozumim velmi přesně tomu, že ten hafan neni tvůj. že dyž si ho pořídila panimáma, měla by se vo něj asi nějak starat, minimálně v časech, kdy je doma. a teda udělá-li neplechu v její přítomnosti, je úklid na ní - nikoli na tobě. (takže holt musíš bejt hned poránu ve střehu, co kde leží). ta pani bude asi charakterově pěknej lempl. ten pes za ní ale moc nemůže a pakliže je trochu chytrej (nicméně i pes může bejt blbec), naučí se to venčení rychle (tj.2-3 t.). P.S.asi bych co nejdřív využil přítomnosti spřízněný duše (pantáty) a udělal měnší "dog service meeting", aby se bvyjasnilo, že to je jejich pes, a tudíž primárně jejich (-jí) starost.

2 pesfilipes pesfilipes | 10. února 2012 v 9:49 | Reagovat

[1]: jo a k tomu mítingu, eště mě napadlo, jak voni milujou tu "sílu osobnosti", tak bych jim připomněl, že i ty máš nějakou tu "osobnostů, kterou by teda měli respektovat. resp.bych si todle nechal až panimáma příde s tim, že pes (dcera, ona,...) je osbnost ;-)

3 Míša Míša | Web | 10. února 2012 v 11:46 | Reagovat

Pardón, ale já už čekám na to, kdy to vygraduje a sbalíš kufry domů nebo k jiné rodině..

4 Milan von R :-) Milan von R :-) | 10. února 2012 v 23:08 | Reagovat

Držíme pěsti Maruš...Myslím, že se to srovná. Využij kouzlo osobnosti a pomoci spřízněné mužské části domácnosti... :-)

5 Mardža Mardža | 11. února 2012 v 4:14 | Reagovat

Já jsem tááák ráda, že to čtete a stojíte při mně.. občas si říkám jestli třeba nejsem divná já, ale těch každých 30min, to už tedy bylo dost i na mě a že já leccos vydržím :-)
Díky za rady, já je tu všechny nějak zpracuju, snad :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama