Money day :))

11. února 2012 v 5:33 | Mardža
Takže pátek má dva důležité mezníky.. ten horší, paní B. pracuje z domova! Ten mnoheeeem lepší, beru výplatu! Zatím to vypadá, že tu i něco ušetřím, ale.. víme své, je to jen tím, že tady momentálně nikoho neznám a po většinu času sedím doma na zadku..už jsem ušetřila 2 celé výplaty! Usmívající se
Pro ty, kteří hltají každý negativní článek - dnes si nepočtete.. (včera 450 lidí?, co vás na tom tak baví??) dnešek byl fajn, po dlouhé době zase normální den. Pravdou je, už mám z paní B. střevní potíže a dokonce se mi o ní na dnešek zdálo!!! Nepamatuji si přesně celý sen, ale úryvek jak za mnou přišla, ukázala mi ruce a řekla, podívej, umyla jsem si ruce, můžeš to zase napsat na dvůj blog.. ten si vybavuji! Šplouchá mi z ní na maják.. Já, spáč největší se téměř každou hodinu budím a koukám na budík, jestli jsem nezaspala.. už mi chybí jen vředy a kompletně mě paní oddělá..
Ale dnešek byl vážně v pohodě.. chodila jsem dolů každé 2h, šla s pesanem na zahradu, konečně ji napadlo, že není dobrý nápad mu dávat žádné jídlo v 6h ráno, takže jsem mu dala mlsku v 10:30 a v 11h jsme vyrazili na obvyklou vycházku a vše ok, žádná pozdější nehoda se nekonala. Betty na mě také byla milá, povídala si se mnou, tak o všem, normálka, usmívala se - příjemně, né ten její jakoby úsměv a kudla v kapse.. raději jsem se jí optala jestli můžu po 12h jet pryč.. přeci jenom, mám v pravidlech, že se musím ptát, pokud si chci vzít auto. Proč bych se nezeptala, je to slušnost.. Tak jasně, můžu!
Sice jsem ještě neměla nic domluveného, ale i kdybych se měla courat po obchodech nebo s notebookem sedět v kavárně, chtěla jsem jí hrdě ukázat, že doma celý den sedět nebudu Smějící se Napsaly jsme si s Marií, Rakušankou, že se sejdeme na kafe u ní ve městě - 17min ode mě (tady se tomu říká blízko, co je do hodiny autem, tak je blízko). Našla jsem si Glenside na Google Maps, napsala poznámky a vyrazila.. už několikrát se mi stalo, že na tyhle mapy není spolehnutí a dnes se mi to opět potvrdilo.. ulice, která měla pokračovat dál, se najednou rozdvojila a obě ulice měly jiný název než měly mít.. tak jsem jednu zvolila a jela a jela.. tady si člověk už kolikrát myslí, že špatně odbočil a nakonec zjistí, že to je jen všechno mnohem dál Mrkající Což nebyl dnešní případ, proto když jsem viděla ceduli Welcome in Philadelphia, raději jsem kamarádce zavolala... vrátila jsem se zpět na dálnici a sjela až na dalším výjezdu a byla téměř u cíle - díky Google, že mě učíš nové trasy, ale ta nejjednodušší by pro začátek bohatě stačila!
Pokecaly jsme, podrbaly mou host mum, musela jsem to někomu převyprávět, o její párty včera, o posilkách v okolí, o následujícím víkendu a domluvily si na neděli bruslení! Na stará kolena se budu učit bruslit! Za 10 USD i s půjčením bruslí, to je super cena.. A je to další z mých mini US cílů.. ještě snowboard, případně zkusit lézt po skalách nebo si skočit s padákem, plavat s delfíny, jednou bych si chtěla pohladit slona.. ale jo, jinak jsem úplně normální! Smějící se Ameriku už si můžu odšktnout, anglina se snad časem taky vylepší... Usmívající se
Dorazila jsem domů (bez ztracení), Betty stále v pohodě, vyprala jsem si prádlo, mrkla na net, musím tedy říct, že počasí se tu mění jako na Apríla.. jeden den sníh a mrzne, druhý den 10°C a azůro.. ty jejich Fahrrenheity se učit nehodlám, vím jen, že máme doma 68..
Děti ok, pátky jsou bez úkolů, tak jsme tvořili nějaké blbůstky, malovali, hráli videohry, trénovali psa na elektrický plot, dneska ten chudáček dostal první ránu, ale asi to pochopil, už vícekrát nezkoušel.. ugrilovala jsem nám všem k večeři hamburgery - houska, mleté maso, sýr, kečum, toť vše! No a Betty k tomu ještě uvařila takové těstoviny s brokolicí a sýrem - chytré, jen se celé zmražené balení šoupne do mikrovlnky na 3 min a je uvařeno a upekla takové obalené mozzarelové špalíčky.. kombinace sice divná, ale každé zvlášť to bylo dobré. Vysolila mi výlatu a pak odjela jezdit na koni, Mike měl přijet každou chvíli, ale někde se nám coural, tak přijel až v půl osmé. Jelikož je normální, tak mi to ani nevadilo a zůstala jsem s nimi dole a kecali jsme ještě další hodinu, s ním se člověk i zasměje!
Toť vše, mám půl 12 v noci, jdu chrupat, zítra si přispím a v 11h tu máme trenéra pro Tobyho - paní domácí vadí, že mě má ten čumáček nejradši a chce se trenéra zeptat jak si ho má taky získat.. Smějící seSmějící seSmějící se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sektor Sektor | 11. února 2012 v 11:58 | Reagovat

Nuda :-( Já už konečně čekal nějakou krev, nebo že tý šikmoočce namažeš alespoň schody máslem a ono nic :-)

2 Mardža Mardža | 11. února 2012 v 16:31 | Reagovat

No dík Sektůrku! Já jsem ráda, že jsem se konečně v klidu na dnešek vyspala [1]: :-)

3 Šárka Šárka | Web | 11. února 2012 v 19:45 | Reagovat

Náhodou, já jsem ráda, že si měla klidný den :D když to tak čtu tak to totiž tak nějak prožívám s tebou a doufám, že už to bude jenom a jenom v pohodě :)

4 Sektor Sektor | 11. února 2012 v 22:54 | Reagovat

Mardžo, proč ta postavička všech ostatních mimo tebe v komentářích vypadá jak Hitler? :-)

5 Mardža Mardža | 12. února 2012 v 5:46 | Reagovat

Jééé Šárka má malé bezvýznamné plus, moc děkuju :-)
Sektůrku, tak na to se snad zeptám přímo agenta FBI, ten nám to zjistí ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama