Zbytek týdne

4. března 2012 v 1:06 | Mardža
Středa - páč byl den navíc, je to den k odpočinku, že? Není mi pořád ještě dobře, tak jsem si chtěla na hodinku lehnout než půjdu cvičit... nakonec jsem to zatáhla na tři a půl hodiny! A cvičit ani nešla Usmívající se No co, nemusím být nejkrásnější za týden, že jo... Amanda gymnastika, celý den pršelo..
Čtvrtek - byla jsem na TBC - total body circuit, nejhorší cvičení co může být.. Squaty, dřepy s výskokem, výpady, závody na trati.. no strašný prostě.. jelikož jsem samozřejmě byla rozmlácená ještě z úterka, bylo do dost náročné, pak jsem si dala 30 min rychlé chůze do kopce na běžeckém pásu, abych to rozchodila! Pak volala Maria, jestli s nimi nechci jít na oběd, že mají po škole, tak se sejdeme v restauraci a že si zapomněla pěněženku, jestli bych jí půjčila.. nemohla jsem ji v tom nechat, že jo? Smějící se Po děsivém cvičení jsem samozřejmě neměla na další salát ani pomyšlení a pěkně jsem to zasekla burgerem (krůtí, ten se nepočítá, ne?) a hranolkama, doma pak ještě Oreo zmrzlinou a bylo po dietě...
Seznámila jsem se s fajn Francouzskou, akorát mi nějak uniklo její jméno a bylo mi blbý se po 2h ptát znovu.. to zjistím časem! Je střelená, je s ní sranda, má normáolní akcent, žádnou super anglinu.. prostě skvělá holka, která mi je moc sympatická.. Pak nějaká ta práce před odpoledne, mimochodem mě zase vytočila Yoko... ani už nevím čím, prostě celkově tím jejím přístupem! Jedná s každým jako kdyby byl její podřízenej... Udělej tohle, odnes támhleto.. pinda prostě! Tudíž jsem kývla na nabídku jít ve všední den do baru.. sešly jsme se naše trio v baru Tex Mex, já (která pivo nepiju) jsme měla 3 piva, nějaké jejich americké, nechutná to jako pivo, tak mi to chutnalo.. bez pěny, takovej větrák trošičku Smějící se A v půl 12 jsem vesele jela domů! Jo jinak, tady se smí mít v krvi 0.8 promile, což jsou právě asi cca ty tři piva.. novinka - policie tady nestaví jene tak pro nic za nic.. buď za hoooodně bláznovou jízdu nebo za rychlost.. jinými slovy když vás tady policie zastaví, máte trable.. to, že se musí nechat obě ruce na volantu dokud nedorazí policista k okýnku, jinak rovnou tasí zbraň, to už jsem asi říkala, ne?
Pátek, Mike si vzal volno a jel se mnou pro social security number.. něco jako rodné americké číslo, žádá se o to na sociálce, takže kolem samí případi, byla jsem ráda, že tam byl se mnou! 30min a bylo vyřízeno, pak už jen vyzvednout formulář a manuál, abych se naučila na pennsylvánský řidičák.. mimochodem, tady se kniha nekupuje jako u nás, tady se jde a dostane se.. taky je tam u barvy očí na výběr růžová, to je asi pro albíny, jinak si to neumím vysvětlit! Mike se několikrát ztratil, tak jsme docela dobře pokecali, ptal se na rodinu, na velikonoční prázdniny, prostě normální sranda byla.. Přijeli jsme před dům a řekne mi: jéé teď začala písnička, kterou mám rád, tak já ještě budu sedět v autě chvilku.. agent FBI.. no blázen je to! Paní B. se mě ani nezeptala, neřekla ani slovo, takže jsem si vzala jablko a šla do pokoje že.. po dvou hodinách jsem šla dolů (dneska děcka přijely už v jednu místo ve čtyři!!!) něco sníst a čekat na ně.. a ona mi řekne: Dostala jsi manuál? Jj, dostala a social sec. číslo trvalo jen 30 min.. Dobře, tak si ho nastuduj, ať můžeš jít na testy co nejdříve!
To je úroveň fakt.. prostě ji nemám ráda! Mimochodem to střevo si pklo k oběu mozzarelové tyčinky, které se pečou 8min a nechala je tam 2h.. smrad, kouř po celém domě.. hlavně, že je nejlepší!
JSEM NEMOVNÁ, ZBYTEK SNAD DOPÍŠU ZÍTRA....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama