Na vyžádání :))

29. dubna 2012 v 4:58 | Mardža
Tak nový článek se vám zachtělo jo? Už jdu na to, instalovala jsem si fikanou aplikaci na plochu pc, sticky notes, kam si píšu co vše mám udělat, komu zavolat, napsat a samozřejmě také poznámky co chci napsat do dalšího článku, protože jinak si na vše nevzpomenu!
Naposledy jsem psala v podnělí, nic moc extra se nestalo, tím myslím cestování po USA, boje s paní domácí.. celkem nuda, v rámci šetření jsem byla skoro celý týden doma.. No ale celý samozřejmě ne!!!

FOTKY Z PJ's S BRAZILKAMA


Úterý, to jsem celé prospala, celé! 4 hodiny v kuse, prostě jsem se nemohla vzbudit no.. večer škola, útery jezdím s Brazilkou Anou autem, musím říct, že je to čím dál tím lepší ve škole.. už se bavíme mezi sebou se spolužákama, s Howiem učitelem je prča, včera mi řekl, že jsem party animal!!! Ňákej drzej Howie v 62 letech! A konečně taky probíráme něco trošku potřebného, nějakou gramatiku, kterou potřebujeme a ne to jeho musíte mluvit a to odposloucháte.. všichni žijeme v Americe, my tu musíme mluvit denně, takže otázky typu - Jaký je tvůj nejzajímavější/nejděsivější atd zážitek v životě, mě fakt nezajímají.. Jako mám své spolužáky ráda, ale tohle mi je fakt šumák! No a večer po škole jsem samozřejmě nemohla usnout, takže jsem byla vzhůru do dvou hodin v noci, blázen.. Amanda basket, naštěstí už žádné scény.
Středa - to jsem toho stihla hodně! Kromě spaní, páč ty 4h v noci mi nestačily, že? Posilka a čtení mé nové knížky Proč muží milují mrchy? Fakt zábavná knížka a přestože samozřejmě nerozumím vše, baví mě to, tudíž už jsem skoro na konci. Gymnastika s Amandou, pak jsem jim uvařila svělou večeři, po které se mohla utlouct celá rodinka. Nic extra, jen jsem naložila vepřové plátky do omáčky na steaky, ugrilovala a řekli mi, že to je lepší než opravdickej hovězí steak Haha
Čtvtek - děcka šla místo školy s Betty do práce, jednou ročně tu společnosti mají den, kdy se berou děti do práce. Takže jsem musela začít dřív, když jsem je chtěla vzbudit, už byly dávno vzbuzené od ní, jen my řekla ať jdu dolu k Tobymu, aby něco nevyvedl když je tam sám.. Takže jsem 15 min hlídala psa. Pak potřebovali Mattovi zabalit věci na tenis, že odpo rovnou z práce pojedou tam. Ok, ale raketa na tenis nikde?! Ve středu jsme tu měli uklízeče, tak si paní B. myslela, že ji někam uklidili a volala jim ať ji přijdou najít, pokud se nenajde, budou platit 150 dolarů. Před tím jsem samozřejmě já musela prohledat možná i nemožná místa v domě (no ale nejsem pako, že.. vím, že pokud raketa není u Matta v pokoji, ani omylem v jiné skříni, není dole v hracím pokoji, kam ji občas mrskne, znamená to, že tu prostě NENÍ!!!) Je to jen dítě, když řekne, že ji nechal v pokoji, tak to neznamená, že tam je, že jo.. tudíž mě napadlo, když ji měl naposledy v sobotu a pak jeli rovnou do New Jersey, že je buď v autě nebo v NJ. Celý den jsem čekala na toho mexikánce Franciska až dovalí najít raketu, která tu není samozřejmě, takže jsem se nehla z domu. Mimochodem dnes ji paní domácí našla zapadlou v autě za sedačkama... Četla jsem, spala a dokonce jsem se i učila slovíčka!! Sjela jsem na poštu a odpo jsem jen rychle "uvařila" (hodila na 5 min do trouby zmražené těstoviny s brokolicí a sýrovou omáčkou a na 20 min dala do trouby upéct zmražené obalené krevety) a mazala do školy. Docela sranda zase, Ana přinesla brazilský dezer Brigadeiros (ty co jsme dělaly spolu v neděli všechny snědla, dělala ve středu novou várku) a pak sraz s polskou Annou a Marií v baru v Ambleru. Tři piva, jeden shot, odvezla jsem Marii, která nemusela řídit a měla druhý den volno, tudíž byla trochu na plech, domů a hurá do pelechu.
Pátek - včera, neuvěřitelná scéna ráno s Amandou..nejhorší za celé mé působení, za celou mou aupairskou kariéru :D v podstatě ani nevíme (Betty byla díky Bohu ráno do 10h doma, pak měla meeting v New Jersey) proč, Amanda vstala s dobrou náladou, pak se maminky optala jestli může odpo přijít kamarádka si hrát, což neprošlo, protože se jí nemohli dovolat a od té chvilky ji jeblo a řvala, ječela, kopala, dupala, házela věcma, zakousla se do polštáře, amok a tak! Prostě spratek, že bych ji na místě seřezala!!!!!!!!
To bylo divadlo, vzaly jsme jí všechny plyšáky a schovaly je na půdu, všechny postavičky Little petshops.. měsíc je nedostane zpátky, takže nikdy! První trest dostala v neděli - týden nesmí sladkosti, chudák.. měla tu v sobotu kamarádku, se kteru dělaly krávoviny, rozpustily celé mýdlo a vyplácaly šampon, sprcháč, pastu atd.. no a Amandu nenapadlo nic jiného než kanadský žertík, namazat Mattovi celou záchovou mísu zubní pastou :D docela fajn nápad, ale když na to Betty přišla, Panda jí lhala do očí, že to ona neudělala.. za to ten trest!

PÍSNIČKA, KTEROU SI ZPÍVÁME CESTOU DO ŠKOLY (strašná, já vím, ale chytlavá)

Další kapitola byla když jeden den v týdnu ráno začla Panda vychylovat, že nejí sandwiche a že je nechce už nikdy k obědu.. jsme se zase pohádaly spolu, jsem si myslela, že jí to nechutná páč jí denodenně jedno a to samé, to je logické že? No a né, princeznička teď místo sandwiche (jediné normální jídlo) má k obědu: pytlíček hroznového vína, asi 10 jahod, 6 baby karotek, pomeranč a pytlíček cheerios cereálií, džus… Pak se může užrat brambůrků, které má k odpolední svačině a tím pádem nejí pořádně večeři, ale tak moje dítě to není..
Někdy asi týden zpět jsem sedla do auta, přepnu si na svojí raperskou stanici a hraje mi tam nějakej oldschool bigbít… Tak si tak přepínám stanice a nikde nic, ani jedna z mých dvou stanic není.. což mě dopálilo, že v napůl mém autě mi Mike přeladil stanice??? Co si to dovoluje, snad by měl mít nějaký respekt, vychování ne? Si říkám, jako jo, je skvělej, ale tohle tedy ne, hošáááánku.. a svoje 96.5 jsem si zase naladila zpět! Asi dva dny na to, když jsem se vrátila z dělání brigadeiros od Any, jsme o něčem kecali a on říká - jo a jiná věc, v autě… jsem si říkala a doprdele, tak ten šmrnclej předek neudělal on (nejsem zvyklá jezit ve sporťáku, jako vypadá to dobře, ale denodenně o něco zavadím) a on: Na rádiu víš, tak tam jsou fm1 a fm2, am.. všechny fm1 jsou klidně tvoje.. Jsem se musela začít smát, říkám: Aaaa, vím o čem mluvíš, já ti to v pátek přeladila, co? Ale tak v pohodě, jen si rýpnul, tatíček, už si dávám pozor no..
Jinak za dva týdny plánuji víkend v NYC, takže konečně se podívám na Empire state building a uvidím celý New York jako na dlani, nemůžu se dočkt, taky plánujeme muzikál Chicago, což je prý úža.. moc na to nejsem, ale věřím, že se mi to líbit bude! Poslední víkend v květnu pak máme prodloužený (platí i pro mne), je Memorial day, chystám se do Bostonu, protože to přeci jenom už je trošku z ruky..
Další smělé plány (kromě snad jednou Californie, ta musí prostě vyjít), jsou zábavní park Six Flags, což je prý mazec, napočítala jsem myslím 10 nejhorších, nejhrůznějších atrakcí na světě, takže pokud přežiju tohle, tak už vše.. Někdy v létě snad Chicago a Baltimore, Atlantic City máme za rohem, hodinu vlakem z Philly, takže to se podnikne v létě, je to přímořské město plné kasín.. jo a vlastně, až bude trochu hezky, tak Niagáry… není to daleko, sice jen z US strany, z Kanadské bych potřebovala víza bohužel, ale co.. i tak jsou to Niagáry, z kterékoliv strany..
Od pátku tu máme na návštěve Bettyiny rodiče, jsou starší, hovno jim rozumím, páč mají pořád silně korejský přízvuk, ale jsou milí a koukala jsem jako blázen když jsem vyslechla příběh jak B. otec utíkal ze Severní Korey do Jižní, aby se zachránil, společně se ségrou, bylo mu 11 a museli běžet přes pole, kde se střílelo, ségra upadla, tak se pro ni vracel a pak museli plavat X mílí, aby se zachránili.. jako asi by to znělo lépe kdybych mu rozuměla vše a vyznala se ve válečných termínech.. pak mi k tomu Betty (už ji ani nenazývám špatně, dobrý ne?) přidala historku, že když byla malá, žili v malém městě, kde byli jako jediní asiati a děti si z ní dělaly srandu, že je šikmooká.. a proto ona ukázala všem, že je ještě lepší než oni a byla ve všm nejlepší, nerychlejší, nejchytřejší bla bla bla.. jako jo, bylo mi jí asi půl minuty líto, ale to neznamená, že se bude nadřazeně teď chovat ke mně, že??
Pátek večer bylo v plánu kino s Rolene z JAR, ale nakonec jsme se usnesly, že zase až tak moc do kina jít nechceme.. vzaly jsme útokem drogérku - konečně mám takové ty kleště na řasy a vážně to funguje! Nový rudý praskací lak na nehty a objevila jsem chytrý přípravek, který se nanese na vlasy, 7x přežehlí a budu mít rovné vlasy celý měsíc.. prý! Tak uvidíme, no, za 12 dolarů nezkus to..
Místo kina jsme šly na zmrzku a nevím jestli to vůbec mám přiznat… nic tak obřího sladkého jsem v životě neměla!!! Hunky Chunky nevím dál.. Samozřejmě jsem zvolila burákové máslo.. ale prostě to bylo maxi mega!!! Jako snědla jsem to, páč jsem to slíbila servírce, jsme se zakecaly, fajn holčina.. piercing v jazyku, tak jsme měly společné téma

Spláchneme rychle dnešek a už se těším do postele.. FIRST COMMUNION (nedokážu to rozumně přeložit, něco jako první zasvěcení dětí do křesťanství?? Biřmování??) vstala jsem v 9h a všude kolem mne byla nervozita, všechno honem honem, až jsem z toho byla celá nesvá... takže jsem se vykoupala, umyla háro, hezky namalovala a šla dolů očíhnout situaci (a nasnídat se!!) nikde nikdo, tak si tak chroustám snídani ve stoje a nejednou do dvěří přišel Mike, jsem se musela začít smát, oba dietáři, cvičení a první moment kdy se ráno vidíme a oba nacpané pusy a žvýkáme.. se ptal whats ! up? Tak jsem mu to osvětlila a taky se tlemil.. konečně, po snad 2 měsících, co mi hnily ve skříni jsem se mohla ukázat v mým krásných Calvin Klein šatech (jako bála jsem se, aby mi ještě vůbec byly). Nazula jsem podpatky a sestoupila tedy dolů mezi ně.. Haha Betty mě požádala, abych je vyfotila jako rodinku a pak řekla mně, že chce fotku dětí se mnou.. Pfff si ještě rozmyslím! Až mi ji navalí, tak se vám ukážu, ale slušelo mi to! Když jsem viděla Amandu, byla nádherná, jako malá nevěsta! Vyčesaný účes, vážně jí to moc slušelo a byla z těch 63 dětí nejkrásnější (vím, že si to myslí každej rodič, ale já rodič nejsem a je to pravda). Hlavně, držka moje malá, mě má vážně ráda, v tomto týdnu mi poprvé řekla I love you... ahhh, so sweet! Načež jsme jí odpověděla, že já ji také a máme dalších 9 měsíců, které si spolu užijeme.. vlastně jen 8,5!!! a ona mi říká a co pak? Už jsi přemýšlela, že by sis to tady prodloužila?
No zpět ke dnešku, jsme se všichni nalodili do aut, já pomohla Amandě Pandě s šatama a nasedla k Mikovi a Mattovi do Civicu a Mike se smál a říká - my jsme ta normální posádka! V kostele (jak říká Zdenička, kde museli po mé návštěvě vytřít svěcenou vodou) jsme se sešli s prardiči Breslins (Mikovi rodiče) a unclem Joshem. Seděla jsem vedle Matta, vedle Betty (tudíž jsem byla podstaný článek rodiny) a vedlě mě děda Breslin. Než mše začala, Betty se na mě obrátila a řekla mi, že mi to moc sluší!!! A že by ani neuměla na takových podpatcích chodit, cha chááá.. je docela hodná no!
Mše.. no.. bylo to dlouhé 1h 45min, chvílema nudné, chvílema zábava, není to jako v ČR, tady do kostela chodí i mladí lidé, je to docela cool, což samozřejmě neznamená, že zítra ráno vstanu a poběžím tam.. byla to pro mě nová, sváteční událost, jsem ráda, že jsem tam byla pozvaná.. navíc mše v angličtině pro mně prostě zní hrozně cool.. jsem se tedy pomodlila, zamyslela nad hříchy (bez prdele, fakt!), prosila za odpuštění, odříkala nějaké ty kecy co jsem měla vytištěné v programu, pak se lidem kolem podá ruka a popřeje mír.. jsem koukala jako blázen, fakt nováček.. klečeli jsme, zpívali a nakonec jsme si všichni (jsem myslela, že se to týká jen těch dětí) šli pro takovou tu oplatku! Takže jsem celá nová ode dneška! A ani jsem nezhřešila kapkou alkoholu
Návrat domů, cateringová firma nám přivezla haldy jídla (jsem si říkala, že má být párty a jsme trošku vyžraní..) a dva dorty (zkusila jsem čokoládový a musím uznat, že ten Bettyin je mnohem lepší), takže ta jejich americká párty jo... se tak člověk vochomejtá kolem jídla, konverzuje (není můj případ) se všemi, které potká, napije se něčeho.. prostě dost nuda, ale tak je hezký, že se setká rodina. Kromě prarodičů jsme tu měli i B. kamarádku a Mike tu měl několikrát propíraného (Betty ho nenávidí) kamaráda Chrise s přítelkyní, jsem taky myslela, že špatně vidím když jsem jim otevřela dveře, on jako když vypadl z časopisu! Večer se plánovalo někam jít, ale není jak se dostat domů, navíc jsem v šetřícím módu, takže je 11h a jdu do pelechu.... Jo a babička Breslinů mi nabídla, že až někdy Mike s dětma pojede k nim na návštěvu, že jsem kdykoliv vítána...
Jo ještě věc poslední, konečně na sobě vidím zlepšení v angličtině, po třech měsících.. používám nová složitější slovíčka, melu a myslím v angličtině, juchůůůůů.. a hodně lidí mi poslední dobou mou anglinu chválí, takže woohoo Usmívající se PS - nemám sílu to po sobě dneska číst nebo přidávat smajlíky, to si domyslíte..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dede Dede | 29. dubna 2012 v 22:57 | Reagovat

Tak jsem si zase početla :-D

2 Dede Dede | 29. dubna 2012 v 22:59 | Reagovat

Mimochodem jsi kočka ;-) děsně mi připomínáš Wanessu Hudgens :-D

3 Mardža Mardža | 30. dubna 2012 v 4:15 | Reagovat

No jo, co já nevím, to nepovím! Jsi jediná z 229 lidí, kdo mi k tomu něco napsal, zbytek jen přečte a hází na mě bobek!
Jééé děkuji moc, ale nějak to tu nezabírá, kromě dnešní první nabídky k sňatku.. nic extra [2]: :-D

4 Kačka Kačka | 30. dubna 2012 v 12:52 | Reagovat

Jakej bobek?? :-) já taková věrná čtenářka ;-) Opět supr počteníčko,Markétko. Už se těším na další, ohledně té nabídky k sňatku ;-) :-)))) A hlavně, co jsi na tu nabídku odpověděla ;-)

5 Mardža Mardža | 30. dubna 2012 v 18:48 | Reagovat

Kačenko, kvůli tobě jsem se donutila sepsat další anál!
No prosím tebe, to zase byl nápadník!!! [4]: :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama