The story of <3 MIAMI <3

7. dubna 2012 v 5:45 | Mardža
Bude to dlouhé a přesto si určitě na vše nevzpomenu!!!
V pátek jsem byla na večeři a nespala doma, takže jsem v sobotu dopoledne přijela a pohodička.. sama doma, rodinka už na cestě do San Franciska.. až tedy na dva nedostatky! Vypli topení (jsem si řádně zatopila jen co jsem přišla) a snědli vše co tu bylo Smějící se no to tedy ne, tudíž jsem si k obědu udělala jediné co bylo v mrazáku - krevety.. nikde nic a já si žeru krevety!! Začínají mi ty mořské plody chutnat víc a víc.. Dneska k večeři humří ravioly!
Zabalila jsem si raneček, osušku pro Marii do ruky a jela jsem na nádraží.. za cestu z parkoviště na perón se mě tři lidi ptali kam jako jdu s tou barevnou osuškou (v Philly ten den pršelo a hrozná zima) a já jim hrdě říkala, že jedu na Miami Smějící se A všichni z toho byli paf!
Zkrátím to, letadlo nám letělo v šest ráno, ale v noci nám nejezdí žádný vlak, proto jsme jely už v 5 odpo a že si Maria ještě potřebuje koupit boty atd.. No... po sedmé hodině už jsme byly v baru, kde jinde přečkat do 11h na poslední vlak, že? Jen decentně samozřejmě! Pívo, pívo, pívo.. proč si nedat stylově mix drink když tedy máme tu dovču.. Sex on the beach, druhej, třetí.. tak si dáme panáka a končíme.. druhej..

No najednou byl čas, tak jsme se rozloučily s úžasnou slečnou barmankou, která nám vypsala kam v Miami zajít, páč tam byla několikrát a důležitá informace až pojedete na Miami Mrkající - spropitné (které se prostě musí v US dávat) je již započítáno v ceně!!!
Bylo dost pozdě a byly jsme společensky unavené, tak jsme se nechaly odvézt nějakýma Indama na nádraží (stále na živu!), času dost, takže jsme si šly do "našeho" fastfoodu (takhle po nocích a v brzkých ranních hodinách to nebylo poprvé), daly si kuřecí nugetky a špenátové rolky s hoooodně spicy sosem- nejlepší na světě, kdo miluje špenát jako já... Mrkající Sedly jsme si na nástupiště, kecaly, samá srandička, fotka... a najednou nám za zády odjel náš vlak!!! Poslední noční vlak na letiště!!! No jako dobrý, tak jsme se zase sbalily a šly do baru zpět, přeci jen.. na první ranní vlak bylo brzy Smějící se
V baru jsme se dodělaly komplet, pak ještě jinej bar, kde nám někdo koupil drinky, dostaly jsme každá korále na krk, ať si užijeme Miami a navíc müslli tyčinky ke svačince (ani nevíme od koho) - prý se nám bude hodit! A po příletu byla dobrá Smějící se Pak jsme si usmyslely, že chceme jít tančit, takže jsem šly do clubu tančit... ano s kuframa, narvanej klub, všichni na nás koukali, ptali se nás odkud jsme přijely.. no hrozná prdel!!!!

No prostě na téhle noční cestě jsem ztratila kolečko od kufru, takže jsem jela na Miami s handicapovaným kufrem.. no neuvěřitelný! Ok po 2h ráno jsme tedy vyrazily čekat na nádraží, kolem půl 5 nám to mělo jet.. Než jsme vlezly dovnitř nějaký jakože drážní policista nám řekl, že tam nesmíme, že je to soukromá budova, je zavřeno a nemáme tam co dělat.. chacha.. jsme šly jiným vchodem, že jo.. čekaly jsme, si tak surfuju na netu, Maria si lepí nehty a najednou je tam pan černej četník znovu! Ok, byly jsme smířené s tím, že se sbalíme a půjdeme pryč.. A on, že v žádném případě, že nám řekl, že tam nemáme co dělat, přesto jsme ho neposlechly a tudíž za to poneseme následky.. Haha, jsme si říkaly, nádražák a dělá tlaky.. Než zavolal další 3 na pomoc, všimla jsem si, že má bambitku za pasem a chtěl po nás ID.. Ouuu, daly jsme české řidičáky, pasy jsme neukázaly.. Vše si zapsal, volal na policii jestli nemáme jiný přestupek a řekl nám, že půjdeme k soudu.. Překvapený V tu chvíli už jsme mu věřily a do smíchu nám rozhodně nebylo!!!! Jako nakonec nás tedy propustil, ale má naše čísla řidičáků, takže to zase až taková prdel není!!! Nezájem, že čekáme na vlak, letíme pryč a nemáme kde počkat.. takže na hodinu nás vyhodil a musely jsme čekat v horním patře mezi bezdomovcema!!!! No úlet, tohle byla nezapomenutelná noc..
Že mi po tom všem bylo špatně je asi více než jasné, letadlo jsme stihly jen tak tak, protože nás vyvolaly jako jedny z posledních, navíc mi vyházely tekutiny (nějak mi to nedošlo noooo), ale nějakým zázrakem jsme v letadle seděly na místech mezi prvními... Každá sama, já měla mladý manželský pár, který na mě evidentně poznal, že nejsem zcela fresh (při kroužení na ranveji už jsem usínala a vzbudila se při hlášení pilota, že přistáváme.. jen 2h let) a řekli mi, ať na sebe v Miami dávám pozor a doslova "not get in trouble" Pche!!!! Já se dokážu do trouble dostat i v Philly, haha...

Přesun busem na South Beach, nejlepší část Miami (mimochodem je prý Miami sice krásné, ale hooodně nebezpečné!), docela oříšek bylo si koupit jízdenku v podivném automatu a kdyby tam nebyl děda asi 80 let, který říkal, že je pyšný, že je z Miami a proto pomáhá turistům Smějící se, by jsme byly v háji!

Tropicana Hostel.. tak co k tomu říct, nádhera to nebyla, ale na to naše 3 denní paření to stačilo více jako bohatě... hlavně to bylo na hlavní ulici, kde je vše Collins Ave, o ulici dál už pláž...

Naše spolubydlící byla podivná Australanka, která nás ani nepozdravila (nu což, já jsem od Betty zvyklá, že??), ale pohoda, skoro tam nebyla, takže jsme bydlely jen my dvě... Malej odpočinek, sprcha a hurá na plááááááž.. Po té zimě v Phily (jsem odlétala v džínách a kabátu) jsem nevěřila, že bude v Miami teplo, plánovala jsem, že si v oceánu max smočím kotníček, aby se neřeklo... A prd! Bylo přes 30 st., lehký vánek, palmy, voda teploučká, písek bílý, jen pár rybek, žádné mořské svině... Smějící se no úúúža!
Cestou z pláže jsme se zastavily na jídlo, páč po tom nočním tahu jsme potřebovaly něco pořádného že? Maria houbovou polévku s chlebem + burger a hranolky, já jsem tedy jela v menší prasárně - "jen" fishburger (vynikající! ryby sice nežeru, ale skvělý!) a hranolky.. porce zase pro deset lidí, takže jsme si půlku nesly na pokoj.. V podvečer jsme se vydaly na obhlídku města.. co říct, vše je nádherné!!! Musím přiznat, že mě poprvé napadlo, že TADY bych klidně i zůstala.. nebo při nejmenším o rok prodloužila pobyt Usmívající se

jinak butiky, nádherní lidé.. všichni jako když vypadli z titulních stánek časopisů.. hoooodně moc gayů. nevím jestli je tím Miami známé, ale opravdu jich tam bylo možná třetina populace.. Všichni štíhlí, značkově oblečení, potetovaní, hodně tam letí neon barvy.. dost lidí na skateboardu, inline.. limuzíny, Porschátka, Ferrari a jiné.. umělá poprsí, svaly.. no prostě jako ve filmu.

Na jednu stranu jako dobrý, na druhou.. né, že bychom se chtěly nějak chvástat, ale v Philly jsme s Marií za nadprůměrné hezké holky.. a v Miami?? Cha cháááá Smějící se
Taky jsme měly v plánu si nechat udělat tetování, já konečně třetí, poslední.. jako vzpomínku a zároveň slib návratu, protože tetování z Ameriky je cool, ale z Miami???? To je nej Smějící se Nakonec v rámci šetření a já věřím tomu, že se vrátím, se neuskutečnilo..
Koupily jsme s jídlo na následující dny (vejce, těstovniny, tomatový sos, toastový chleba a plátkový sýr) a pivo! V hostelu byla super kuchyň pod širým nebem, což se mi hoooodně líbilo.. pívo jsme vzaly první večer na pláž, jako na každé dovolené jsme chtěly večer posedět na pláži.. krom toho, že tam foukal snad orkán, tma jako v pytli.. jsme z těch varování a historek z filmů (ať žije Dexter olé!) byly celkem připo***, vypily každá 3 třetinky a šly do města..

nenašly jsme za boha žádný bar.. když už jsme jeden našly, přezuly se ze žabek do podpatků Smějící se.. zjistily jsme, že je to gay bar! Dobrý no.. Takže jsme se po třech pivech, ranní miamské kocovině a pouhých 2h spánku rozhodly to zabalit Usmívající se (prej pool a beach party všude!!! navíc spring break.. to jo teda!!!)
Druhý den ráno.. teda v 10h jsme šly na pláž a cestou potkaly restauraci/bar Tequila Chica's.. a už z dálky na nás volaly Margarita Monday... no proč ne, že? Po 2h na pláži jsme místo oběda šly na margaritu a nachos - nejlepší nachos co jsem kdy měla!
Pak už jen válendo na pláži, obě jsme usnuly, Maria se spálila jak rajče.. Večer jsme vyrazily do Chica's znovu, daly si 4 margarity a s úsměvem na tváři se vydaly na druhu stranu a zjistily, že bary jsou na druhé straně (nižší čísla ulic 11th st. a méně..) na slavné Ocean Dr. jako jo, dobrý.. zasedly jsme do jednoho, mega, obří, cool.. to stejné ceny! Takže dva Heinekeny a čůůůůůs Smějící se
cestou jsme šly kolem Chica's znovu, tak jsme chtěly dát jednu margaritu na dobrou noc v půl třetí, ale nakonec nás zmohl hlad a utrácely jsme za jídlo... steak wrap!
Den poslední Maria už na pláž nešla, byla chudák spálená jako rak (Markétka předem chytře navštěvovala solárko, že?), tak jsem si 3 poslední hodinky opalovačky a oceánu užila sama.. Australanka odjela a na pokoji jsme měly Venezuelanku, žijící v Německu, studující podmořský život a žraloky! Skvělá holka.. Protože jsme měly všech 12 vajec (den předem nám došlo, že jsme zvyklé jíst zeleninu a že máme chuť na salát, takže jsem vyrazila pro ledový salát, rajčata, okurky a Rench dresink - bez toho se v ČR neobejdu a Maria mezi tím uvařila špagety s tomatovou omáčkou, samozřejmě velké oči, až se na nás ostatní lidi v hostelu otáčely jestli to vážně sníme Smějící se), udělaly jsme jí míchaná vejce + salát..
Pak už jsme razily na bus na letiště, bylo 10min do odjezdu, tak jsem si šla koupit vodu, vylezu z obchodu a bus 150 na letiště odjíždí!!! Takže jsme půl hodiny čekaly a jen tak tak přijely na letiště (myslely jsme, že nám to letí v 7.02, ale bylo to až v 7.20!!), takže jsme stihly i kávičku ve Starbucks... Let trošku turbulence, poloprázdné letadlo - né asi, kdo z takového ráje letěl do Philly??!! Takže jsme si vybraly sedadla kde jsme chtěly a já poctivě cestou zpět přečetla celý sky časopis v rámci zlepšování angličtiny! Dokonce jsme po příletu stihly i poslední vlak domů a i auto jsem našla na místě a bez pokuty! Toť MIAMI STORY Líbající Od první chvíle jsem si uvědomovala jak je to vše boží, miamské, neuvěřitelné a užívala si to.. kdo by byl řekl, že uvidím Miami? Natož o velikonoční prázniny??? Úžasný
Vychrupkala jsem se, vyprala, nabarvila si vlasy, další krevety k obědu Smějící se a odpo do kina na Hunger Games.. všichni tady o tom mluví, nevěděla jsem ani co je to za film, ale musím uznat.. že krááásný, i slzička ukápla, ale pssst! Pokud budete mít možnost, určitě doporučuji! Pak jsme šli na burrito nebo jak se to píše.. fajn večer, rodina přiletěla až v noci a včera i dnes jsem pracovala, děti celý den doma, mají velikonoční prázdniny.. opruz s nima, hlavně dneska, protože oba rodiče byly doma a já už nevěděla jak je zabavit když venku je to nebaví, max 20min na trampolíně... to byl aupairkám čert dlužen nějaký prázniny!
Moje zlatá rodinka mi koupila tričko v Californii.. za 20 dolarů , kdo by to byl do nich řekl. milé překvapení! Dětičky ze mně měly hroznou radost, 5 dní jsme se neviděly a je to divné, jsme na ty dva zmetky malé zvyklá... Objímání, líbačka.. dneska jsem jim předala velikonoční sladkosti a musela jsem se plácnout přes kapsu, jsou to moje zlata! Usmívající se
Jinak náš Miami song... Let's go to the beach, each.. Let's go away...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sektor Sektor | 7. dubna 2012 v 11:41 | Reagovat

být má dcera, naplácal bych ti na holou... to bych ti, ale vlastně naplácal i tak :-D

2 chelseenka chelseenka | Web | 7. dubna 2012 v 18:39 | Reagovat

kolik stala letenka z Phily??:)

3 Mardža Mardža | 8. dubna 2012 v 8:12 | Reagovat

[1]: :-D  ;-)

4 Mardža Mardža | 8. dubna 2012 v 8:13 | Reagovat

zpáteční 340USD bookováno měsíc předem.. American Airlines and United Airlines [2]: :-)

5 Dede Dede | 8. dubna 2012 v 10:27 | Reagovat

MAZEC :-D

6 Dede Dede | 8. dubna 2012 v 10:28 | Reagovat

+ ty květovaný nádherný šatky Ti moc moc sluší :-)

7 Mardža Mardža | 8. dubna 2012 v 18:04 | Reagovat

Jééé, děkuju moc! Ať žije TJ Maxx!! [6]: :-D Miami.. tam se prostě vrátím, přes to vlak NEJEDE!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama