Návrat?

2. května 2013 v 4:43 | Mardža
Těžko začít po více jak půl roce znovu! Co vše se stalo od dovolené v North Caroline? V září jsem s Klárkou projela krásy Kalifornie, vše.. viděla jsem Yosemite super obrovský národní park, cítila jsem smrad lachtanů, prošla kopce a mrzla na slavném pieru 39 v San Francisku, obdivovala několikamilionové domy v Los Angeles, z dálky zde zahlédla nápis Hollywood, prošla se po Hollywood boulevard, kde jsou hvězdy známých osobností, viděla původní mexickou čtvrť ze které celé LA vyrostlo, podívala se do hotelu Beverly Wilshire, kde se natáčela Pretty Woman, vybrala si asi tisíc domů k bydlení v Beverly Hills, ale celým LA jsem byla hooodně zklamaná. Jak člověk asi není herec či jiný artista, tak si nemyslím, že v LA může nalézt zalíbení (nemluvím o plážích lemující město).. je to roztažené město bez centra, kde kromě luxusních butiků a bezdomovců není holé nic. Byla jsem se podívat na top univerzitu Stanford, dech mi vzala indiánská rezervace v Gran Canyonu, protože ten se jednoduše nedá popsat.. Do GC jsem jela rovnou z párty z Las Vegas, která byla přesně jako Vegas párty ve filmech.. jedna velká luxusní párty, kam pouští jen hezké lidi (vzali nás všechny tři!) v clubu The Bank, který patří rapperovi Jay-Z (to je manžel Beyonce) v hotelu Bellagio. Párty neskutečná, nemyslím si, že jsem platila jediný drink a kolem 4 ráno, přičemž jiná města v USA zavírají noční podniky ve 2 ráno jsme bohužel musely odejít, protože nám během půl hodiny jel bus do GC. Las Vegas je město neskutečných možností, je tam vše. What happens in Vegas, stays in Vegas.. ale nic nepřípustného se tam nestalo.. Celé ulici, kde jsou hotely neuvěřitelných tvarů, stylů a možností se říká Strip, ale my jsme bydleli v tom nej nej nej, hotelu Stratosphere, který má 100 patrovou vyhlídkovou věž na celé město. Člověk si uvědomí, jak je rád, že nakonec přes veškerá úskalí a trápení do Améru vyjel, protože moment kdy jsem široko daleko kolem sebe viděla obrovské svítící město, které je postavené uprostřed nevadské pouště, povaluje se v bazéně či po setmění ve vířivce, kamkoliv chce jít, musí projít casinem, sveze se na horských šílených drahách ve výšce 350m nad městem, kdy visí opravdu ve vzduchu.. Hotel Bellagio s nádhernou fontánou, kdy člověk má slzy v očích při písničce I'm proud to be an American, hotel Venezian, který je nějakým způobem postaven tak, že je tam "denní" světlo i v noci, jezdí zde po kanálech gondoly a člověk jako by se telepaticky přenesl do Itálie.. Ačkoliv jsem nestihla ani jednu opravdickou pool party, kterými je Vegas známé, měla jsem hodně fun a jsem si jistá, že se sem minimálně ještě jednou vrátím..
Poslední a mému srdci nejbližší byly dva dny v San Diegu. To je mé město! Je to plážové čisté, nově postavené městěčko, kde jsou samí krásní lidé, surfaři, všichni jsou naprosto v pohodovém rozpoložení a sami si uvědomují jak jsou šťastní, že žijí v SD.. dala bych vše za to bydlet tam! Sjela jsem se podívat na Mission beach, která mě tenkrát ohromila, ačkoliv dnes už vím, že je to jen takové turistické centrum dění.. lidé na takových těch starých kolech, na skejtech.. prostě tohle je město mých snů!!!! Ačkoliv je to takové sídliště bezdomovců, ostatně já být homeless, tak kde jinde být?? Věděla jsem, že SD si mě získalo a když ne vícekrát, tak minimálně jednou se sem vrátím.. což se stalo!!!

Jdu běhat, fotky budou příště!!! Snad ne za dalších 9 měsíců.. :)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy0077 Lucy0077 | Web | 2. května 2013 v 15:08 | Reagovat

;-)  mám ohromnou radost že jsi se vrátila jé a být v klubu Jay-ziho :-O wauu O_O

2 2S & pes 2S & pes | 8. května 2013 v 7:02 | Reagovat

Bezva! :-) jsem teda malinko zmatenej tim - nic nepřípustného se tam nestalo... v v kontextu že další písmenka snad až za 9 měsíců :D  no nic
pěkná fotogalerka, teta úplná indiánka :-) ...jo a někerý fotky z GC teda jako hooodně zajímavý :-)

3 Elsa Elsa | E-mail | 15. května 2019 v 22:41 | Reagovat

Hochwertige Waren vom Produzent. Fabrikverkauf.
Versand am gleichen Tag aus Frankfurt. Bis 95 % günstiger als auf dem Markt.

Reifentüten mit und ohne Logo.
Stretch Folie. Alle Größen / Sorten.
Kartons.
Klebebänder.
Malerkrepp. Malerfolie. Werkzeug.
Spänesäcke.

Alles für Umreifung. Umreifungsband, Verpackungsband, Klemmen, Hülsen, Spanner…….

Gewebesäcke. Kartoffelsäcke. Laubsäcke.
Raschelsäcke. Zwiebelsäcke.
Luftpolsterfolie.
Baufolie. Estrichfolie. Gartenfolie. Teichfolie. Abdeckfolie. Schutzfolie.
Panzerband. Doppelklebeband. Teppichband.
Handschuhe.
Müllsäcke und Vieles mehr.

Info auf: folmax.pw

Mit freundlichen Grüßen

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama